Moderní ložnice? Ústředním motivem je postel!

moderní ložnice

Moderní ložnice si zakládají na čistotě a jednoduchosti. Neuvidíte zde výrazné barvy, či množství nábytku. Ložnice se v současné době koncipují tak, aby veškeré prádlo a oblečení mělo své místo ve vestavěné šatně, která by měla být dalším pokojem, nikoli pouze dřevotřískou oddělenou šatní skříní. Ložnice dnes dostávají ten pravý význam a skutečně slouží pouze k relaxaci. Dominuje jim obrovská manželská postel zpravidla upravená tak, aby se na ni co nejpohodlněji odpočívalo. V oblibě jsou i křesla či lenoška, která nesmí v ložnici chybět. Bez ní by to nebyl ten pravý odpočinek. Nikdy totiž nevíte, zda si nebude chtít partner lehnout dřív a vás zrovna zaujala tak zajímavá kniha. Jednoduše vyřešíte problém tak, že on usne a vy si v lenošce užijete příběh vaší hrdinky. V oblibě jsou barvy, které vyjadřují přírodu. Proto se také často můžete setkat s tapetou, která imituje dřevo. Obecně lze říci, že barvy držte na uzdě, aby prostor nepůsobil stísněně.

Comments are closed.

Search
Navštivte

Chcete bydlet v hlavním městě České republiky v moderním domě? Prodej domů v Praze od developera FINEP by vás mohl zaujmout... prohlédněte si nabídku na www.finep.cz!

Chcete mít originální vchodové dveře? Pak si jistě vyberete z nabídky moderních dveří od českého výrobce a dodavatele PERITO!

Vybíráte nové venkovní dveře do domu? Doporučujeme moderní plastové vchodové dveře od firmy Oknoplastik, které jsou velmi odolné a získáte na ně záruku až 40 let.