Jedna velká místnost anebo dělený interiér?

Jedna velká místnost anebo dělený interiér?

Trendy v interiéru se mění každým dnem. Proto není divu, že to co letělo před dvaceti lety je dnes passé a za dalších dvacet let se může situace opět otočit. Je zajímavé, že interiéry se v současnosti snaží stavět na základě otevřenosti, prostoru a minimalizmu. Na druhou stranu se čím dál více preferují uzavřené kuchyně a společenské místnosti s krbem, oddělené od televizního či multimediálního pokoje. Tento paradox prozatím nebije do očí, ale začíná být čím dál více viditelný. Současný trend evropských loftů a podkrovního bydlení je naprostým opakem děleného interiéru. Samotné rozhodnutí o rozdělení či nerozdělení interiéru závisí jen na vás. Otevřené interiéry se preferují také kvůli velikosti bytu. Většina bytů má menší rozměry, a také proto se upřednostňují tento typ otevřeného bydlení. Opticky byt zvětšuje. Naopak dělený interiér se hodí do velkých domů a vil, kde by velké prostory mohli způsobit pocit odcizenosti.

Comments are closed.

Search
Navštivte

Chcete bydlet v hlavním městě České republiky v moderním domě? Prodej domů v Praze od developera FINEP by vás mohl zaujmout... prohlédněte si nabídku na www.finep.cz!

Chcete mít originální vchodové dveře? Pak si jistě vyberete z nabídky moderních dveří od českého výrobce a dodavatele PERITO!

Vybíráte nové venkovní dveře do domu? Doporučujeme moderní plastové vchodové dveře od firmy Oknoplastik, které jsou velmi odolné a získáte na ně záruku až 40 let.