Jak vyzvednout ložnici na maximum

Jak vyzvednout ložnici na maximum

Ložnice by měla být prostor odpočinku. Měla by být také místem, kde se budete cítit příjemně, a toho většinou dosáhnete tím, že budete mít čisté a upravené prostředí. A nejlépe i designové. Útulnost dosáhnete množstvím látkových doplňků, jako jsou deky, polštáře a čela postelí, ať již vyrobená nebo zakoupená. Na ložnici se v ohledu designu většinou zapomíná. Přeci jen je to intimní prostředí manželského či partnerského páru, kde nemá, kdokoli cizí, co dělat. Ale design by neměl být tvořen jen proto, abyste se ukázali, měli byste ho tvořit právě a jen pro sebe. Proto by i ložnice měla vypadat skvěle. Stačí jeden dominantní prvek a ložnice se z nudné přemění na zajímavou. Nejsnazší je skutečně propracovat postel. Skříně mohou být jednobarevné a snad i střídmé. Nemusíte postel tzv. „přeplácat“ barvami, stačí, když na ni upozorníte. Střídmé barvy a jen dva barevné prvky v podobě dvou polštářů. Pár obrázků s výrazným rámem nad čelo postele a váš interiér bude vypadat skvěle.

Comments are closed.

Search
Navštivte

Chcete bydlet v hlavním městě České republiky v moderním domě? Prodej domů v Praze od developera FINEP by vás mohl zaujmout... prohlédněte si nabídku na www.finep.cz!

Chcete mít originální vchodové dveře? Pak si jistě vyberete z nabídky moderních dveří od českého výrobce a dodavatele PERITO!

Vybíráte nové venkovní dveře do domu? Doporučujeme moderní plastové vchodové dveře od firmy Oknoplastik, které jsou velmi odolné a získáte na ně záruku až 40 let.