I to nejhorší umístění bytu, mu může pomoct

I to nejhorší umístění bytu, mu může pomoct

Vybíráte si byt, anebo snad už bydlíte? Stěžovat si na špatné umístění bytu není zapotřebí. Ať už bydlíte v malém přízemí, anebo v podkroví s jedním oknem a trámy, vše lze využít ve váš prospěch. Malý interiér, který s sebou nese problémy s prostorem lze lehce přetransformovat. Zbavte se všech zdí, trubky schovejte po stranách nebo do podlahy a zkuste celý prostor vyčistit. Jediná místnost, která zůstane za dveřmi, je koupelna. Ale i tu se pokuste minimalizovat. Vyberte menší pračku, místo vany sprchový kout a malé umyvadlo, které bohatě postačí. Zbytek interiéru nechte prázdný. Pokud se pokusíte předělit stěnou, volte raději skleněné stěny a vyvarujte se dveřím. Naopak v podkroví můžete maximálně využít jakýkoli trám, který bude vyčuhovat. V kuchyni, ložnici i koupelně ho lze využít na maximum. Udělejte jednoduše z nedostatku výhodu.

Comments are closed.

Search
Navštivte

Chcete bydlet v hlavním městě České republiky v moderním domě? Prodej domů v Praze od developera FINEP by vás mohl zaujmout... prohlédněte si nabídku na www.finep.cz!

Chcete mít originální vchodové dveře? Pak si jistě vyberete z nabídky moderních dveří od českého výrobce a dodavatele PERITO!

Vybíráte nové venkovní dveře do domu? Doporučujeme moderní plastové vchodové dveře od firmy Oknoplastik, které jsou velmi odolné a získáte na ně záruku až 40 let.