Zlatý domeček pro auto

Mít tak prostor k tomu, dát kam své auto. Aby taky mohlo být schované pod střechou, člověk se nemusel bát toho, že by mu zamrzaly skla a zrcátka, že by se mu auto celkově mohlo v zimě mnohem hůře startovat, což bývalo běžné hlavně u starších dieslových motorů. Kromě toho ale garáž jako součást domu může sloužit taky jako dílna, kam můžete schovávat veškeré své nářadí a pomůcky. Současně můžete v garáži ukládat také jízdní kola a jiné potřebné věci. Garáž, která je propojená s domem je samozřejmě mnohem pohodlnější a výhodnější, než garáže stojící samostatně. Nemusíte totiž při příjezdu domů přebíhat přes venkovní prostředí, pokud je garáž dveřmi propojená například s hlavní chodbou domu nebo s jinou místností. U novostaveb se garáže většinou už k domu často projektují rovnou. U starších domů se právě spíše přistavují samostatně, podle toho, kde je na ně místo.

Comments are closed.

Search
Navštivte

Chcete bydlet v hlavním městě České republiky v moderním domě? Prodej domů v Praze od developera FINEP by vás mohl zaujmout... prohlédněte si nabídku na www.finep.cz!

Chcete mít originální vchodové dveře? Pak si jistě vyberete z nabídky moderních dveří od českého výrobce a dodavatele PERITO!

Vybíráte nové venkovní dveře do domu? Doporučujeme moderní plastové vchodové dveře od firmy Oknoplastik, které jsou velmi odolné a získáte na ně záruku až 40 let.