Život jako na zámku?

Různým lidem se líbí různé druhy bytového zařízení. Někteří jsou na moderní a spíše strohé prostory, jiným se líbí rustikální, další zase preferují jen jednoduchý a levný styl. Jsou ale také tací, kterým se velice líbí zámecké zařízení. Co to ale vlastně znamená, nebo co si pod tím představit? Je to hodně zdobný nábytek, který stojí většinou na kroucených nožkách a je vyřezávaný a namořený buď hodně na tmavě hnědou barvu, nebo naopak na bílo, podle stylu, kterému se snaží přiblížit. Abyste ale zařídili v zámeckém stylu prostor, je potřeba mít dostatek citu, aby se výsledek nezvrhl. Sladit je potřeba také doplňky, jako je potah nebo polstrování, obrazy a zrcadla na stěnách, které by měly být ve zdobných zlatých rámech. Vzory bývají květinové nebo květinově pruhované, což platí také o případných kobercích, které se na zem obyčejně dávají. Většina lidí se ale v podobném stylu necítí příliš dobře, protože je navzdory své zdobnosti spíše méně útulný.

Comments are closed.

Search
Navštivte

Chcete bydlet v hlavním městě České republiky v moderním domě? Prodej domů v Praze od developera FINEP by vás mohl zaujmout... prohlédněte si nabídku na www.finep.cz!

Chcete mít originální vchodové dveře? Pak si jistě vyberete z nabídky moderních dveří od českého výrobce a dodavatele PERITO!

Vybíráte nové venkovní dveře do domu? Doporučujeme moderní plastové vchodové dveře od firmy Oknoplastik, které jsou velmi odolné a získáte na ně záruku až 40 let.