Zažijte přírodu s Woodlife

Společnost Woodlife se zaměřuje na realizaci dřevěných staveb, mezi které patří sruby, roubenky nebo třeba víkendové chaty. Pokud si chcete splnit sen a bydlet v dřevěné stavbě, pojďte se přesvědčit o kvalitách a komplexnosti společnosti Woodlife.

Dřevostavby na míru

Firma se zaměřuje převážně na realizace srubů a roubenek na míru. Veškeré stavby jsou projektované přesně podle přání zákazníka a jsou realizovány od A do Z. Společnost za vás vyřídí stavební povolení, veškerou dokumentaci, stavbu a případné doplňkové práce, jako je například stavba garáže, kamenné obklady nebo pokládka speciální střešní krytiny.

photo_2017-10-25_09-19-57

Typové sruby

Kromě staveb na míru si můžete objednat také jeden z typových srubů. Na výběr jsou dva osvědčené projekty, které potěšily už nejednoho zájemce o pěkný srubový dům. Vybrat můžete ze srubu Woodlife 87,5 a menšího Woodlife 45. Typový srub je pak realizován v poměrně krátké době, takže často můžete bydlet jen několik měsíců po začátku samotné stavby.

Terasy

Často si zákazník přeje doplnit stavbu o zahradní terasu. To pro Woodlife není žádný problém, společnost spolupracuje s firmou Inoutic, která vyrábí kvalitní terasové systémy Twinson. Její výrobky jsou velice odolné a připravené i na ty nejtěžší přírodní podmínky.

contents_gallery_big_horizontal_zoom_460

A proč právě dřevěné stavby?

Dřevo je výjimečné tím, že obsahuje léčivé silice, které zmírňují dýchací potíže. Zároveň je dřevo antistatické, takže nevíří prach a je vhodné pro alergiky. Dřevo také neprodukuje žádné škodlivé látky a naopak zabraňuje jejich šíření ve vzduchu.

Jedna z výhod je také jedinečné klima, které si dřevo udržuje. To zajišťuje aromaticky příjemné prostředí, ale také filtruje nepříjemné pachy, plyny a výpary. Dřevo je tradiční přírodní materiál a tak pozitivně působí i na naše vnímání.

S Woodlife zkrátka zažijete přírodu na vlastní kůži.

 

 

Comments are closed.

Search
Navštivte

Chcete bydlet v hlavním městě České republiky v moderním domě? Prodej domů v Praze od developera FINEP by vás mohl zaujmout... prohlédněte si nabídku na www.finep.cz!

Chcete mít originální vchodové dveře? Pak si jistě vyberete z nabídky moderních dveří od českého výrobce a dodavatele PERITO!

Vybíráte nové venkovní dveře do domu? Doporučujeme moderní plastové vchodové dveře od firmy Oknoplastik, které jsou velmi odolné a získáte na ně záruku až 40 let.