Zarámujte zeď

Chybí vám na stěnách nějaké doplňky a dekorace? Zdají se vám vaše stěny hodně holé, ale nelíbí se vám žádné úžasné obrázky ani vám tam stylově moc nepasují? Můžete na zeď zkusit pověsit jenom pár rámečků. Můžou být docela malé a poskládané ve větším houfu vedle sebe, takže utvoří jakýsi shluk, nebo se může jednat o větší rámeček, do kterého přímo na zeď něco namalujete. Tato technika vás nevyjde draho. Dřevěné rámečky koupíte za pár korun a stěny skvěle nazdobí. Používá se v mnoha designových interiérech, takže proč byste nemohli tuto taktiku zkusit použít také. Čím zajímavější rámeček si vyberete, například vyřezávané nebo zajímavě natřené, tím zajímavějšího efektu dosáhnete. Moderní interiéru stačí jednoduché a třeba výrazně barevně natřené rámečky, a do zdobnějšího interiéru můžete vyzkoušet třeba retro nebo historicky vypadající rámečky.

Comments are closed.

Search
Navštivte

Chcete bydlet v hlavním městě České republiky v moderním domě? Prodej domů v Praze od developera FINEP by vás mohl zaujmout... prohlédněte si nabídku na www.finep.cz!

Chcete mít originální vchodové dveře? Pak si jistě vyberete z nabídky moderních dveří od českého výrobce a dodavatele PERITO!

Vybíráte nové venkovní dveře do domu? Doporučujeme moderní plastové vchodové dveře od firmy Oknoplastik, které jsou velmi odolné a získáte na ně záruku až 40 let.