Vtipné bytové doplňky – můžete s nimi i udělat radost

Některé předměty do bytu mohou být naprosto seriózní a potřebné, jsou to věci do kuchyně, nádobí nebo třeba zrcadlo. Existují ale také doplňky, které mohou plnit funkci a být při tom docela zajímavě designově zpracované. Takové drobnosti někdy výrazným způsobem oživí byt, protože si jich také každý okamžitě všimne. Prostě upoutají pozornost. Jsou to předměty, jako například háčky, ručníky, utěrky, hrníčky nebo jiné drobnosti, které jsou zpracovány vtipně a neotřele.

Není špatné aspoň jednu takovou drobnost doma mít, protože si ji nejspíš oblíbíte. Nezřídka se vám podobné předměty doma sejdou díky nápaditosti ostatních, kteří vám je věnovali jako dárek. To stejné ale můžete udělat také vy. Jestli si troufnete vybrat takové doplňky do bytu, které budou pasovat k charakteru vaší blízké osoby. Někomu se může líbit černý humor, jiný zbožňuje roztomilosti, takže je potřeba se nejprve zamyslet.

Obecně vzato jsou roztomilé doplňky určené spíše ženám, které na ně mají povahu. Pánové ocení spíš jiný druh humoru. Proto se zajímavým dárkem pro muže k narozeninám může stát třeba drsně potištěný ručník nebo dveřní klín sexy girl v podobě na všech čtyřech klečící slečny. Gumové zarážky do dveří jsou praktické, znemožňují dveřím, aby se svévolně zavírali, a drží je ve stejné poloze. Z praktického hlediska je tedy podobná slečna rozhodně využitelná, na druhou stranu je ale také trochu nemravně vtipná, což je většině mužů blízké. Je samozřejmě asi rozdíl, pro jakého muže dárek kupujete. Sexy vtipné dárky si můžete dovolit věnovat partnerovi, potenciálnímu partnerovi nebo kamarádovi, ale nejspíš se s nimi vyhnete rodině, protože sexy vtipné dárky pro tatínky už prostě nejsou tak příjemné ani rodině ani vám.

Comments are closed.

Search
Navštivte

Chcete bydlet v hlavním městě České republiky v moderním domě? Prodej domů v Praze od developera FINEP by vás mohl zaujmout... prohlédněte si nabídku na www.finep.cz!

Chcete mít originální vchodové dveře? Pak si jistě vyberete z nabídky moderních dveří od českého výrobce a dodavatele PERITO!

Vybíráte nové venkovní dveře do domu? Doporučujeme moderní plastové vchodové dveře od firmy Oknoplastik, které jsou velmi odolné a získáte na ně záruku až 40 let.