Vodovodní baterie v koupelně

U umyvadla v koupelně můžete mít buď klasickou baterii vyvedenou ze stěny, nebo stojací baterii, která je vyvedená z umyvadla. Obě varianty mají svá pro a proti. Pokud byste ale pořizovali vodovodní baterii ze zdi, nikdy v žádném případě nevyplňujte prostor kolem ní zrcadlem. Ačkoli to může být lákavé, dát k umyvadlu zrcadlo, nedávejte do úrovně baterie. Může to znít jako hloupost, ale z praktického hlediska byste brzy pochopili. Pokud se zrcadlo takto umístí k baterii, budete ho leštit dokola každý den. Stačí totiž, aby si člověk šel pouze umýt ruce nebo obličej a zrcadlo bude okamžitě zacákané a kapky na něm budou zasychat, což nevypadá vůbec esteticky dobře. Zejména pokud je baterie umístěná o něco výše od umyvadla, jako to bývalo časté u starších domů a bytů. Je to skutečně jenom drobnost, ale bude vás takovým způsobem dopalovat každý den, že budete litovat umístění těchto dvou věcí tak blízko u sebe.

Comments are closed.

Search
Navštivte

Chcete bydlet v hlavním městě České republiky v moderním domě? Prodej domů v Praze od developera FINEP by vás mohl zaujmout... prohlédněte si nabídku na www.finep.cz!

Chcete mít originální vchodové dveře? Pak si jistě vyberete z nabídky moderních dveří od českého výrobce a dodavatele PERITO!

Vybíráte nové venkovní dveře do domu? Doporučujeme moderní plastové vchodové dveře od firmy Oknoplastik, které jsou velmi odolné a získáte na ně záruku až 40 let.