Vlastní předěl místnosti

Někdy je potřeba dvě místnosti od sebe oddělit, ale spíše jenom esteticky a opticky než skutečně účelným předělem, jako jsou dveře. Pak si můžete zkusit sami vybrat vhodnou variantu a sami si ji vyrobit. Předěly místností mohou být provedeny několika způsoby. Jednak jsou to například závěsy, které si můžete ušít z libovolné galanterní látky. Druhou zajímavou alternativou jsou nepochybně paravány. Dají se použít také pro oddělení dvou jinak funkčně odlišných částí místnosti, což se hodí například u garsonek. Třetí zajímavou možností jsou květinové stěny, kdy je potřeba si vyrobit speciální stojan na květiny. Další možností jsou závěsy s korálek. Takové závěsy jsou průhledné, takže se skutečně jedná je o optické oddělení, které ale může vypadat velice efektně. Podobně mohou být také látkové závěsy zpracované trochu průsvitně, záleží, jaké máte požadavky na stínění místností od sebe.

Comments are closed.

Search
Navštivte

Chcete bydlet v hlavním městě České republiky v moderním domě? Prodej domů v Praze od developera FINEP by vás mohl zaujmout... prohlédněte si nabídku na www.finep.cz!

Chcete mít originální vchodové dveře? Pak si jistě vyberete z nabídky moderních dveří od českého výrobce a dodavatele PERITO!

Vybíráte nové venkovní dveře do domu? Doporučujeme moderní plastové vchodové dveře od firmy Oknoplastik, které jsou velmi odolné a získáte na ně záruku až 40 let.