Vlastní posilovna?

Chcete mít v domě nějaké ty stroje na udržení kondice, protože nejste velkými fanoušky posiloven, kde se mezi sebou potíte se zcela cizími lidmi? V tom jistě nejste sami. Je ale otázka, jaké, kam a za kolik pořídit cvičební stroje. Někteří lidé si pořizují například rotopedy nebo eliptické stroje na cvičení i do malých bytů. Následně jim stojí uprostřed obývacího pokoje, který hyzdí a zanedlouho už slouží jenom jako nevzhledný stojan na oblečení.

Cvičební stroje si proto pořizujte jen pokud to myslíte s cvičením vážně, chcete se tomu věnovat dlouhodobě a ideálně máte na jejich umístění alespoň jednu menší místnost navíc, kterou nevyužíváte. Které stroje si pak pořídíte je na vás. Rotopedy a eliptické stroje jsou určené spíše ke zvýšení kondice a k hubnutí, svaly jimi nenabydou. Existují pak také multifunkční přístroje, které zastupují několik samostatných strojů v posilovnách, ty už pak svaly budují.

Comments are closed.

Search
Navštivte

Chcete bydlet v hlavním městě České republiky v moderním domě? Prodej domů v Praze od developera FINEP by vás mohl zaujmout... prohlédněte si nabídku na www.finep.cz!

Chcete mít originální vchodové dveře? Pak si jistě vyberete z nabídky moderních dveří od českého výrobce a dodavatele PERITO!

Vybíráte nové venkovní dveře do domu? Doporučujeme moderní plastové vchodové dveře od firmy Oknoplastik, které jsou velmi odolné a získáte na ně záruku až 40 let.