Vlastní bazén jde dnes už docela levně

Mít vlastní koupaliště na zahradě je sen. V létě, kdy jsou teploty hodně vysoko, je jakékoli zchlazení žádoucí. Hupnout do bazénu je ale jedno z těch nejpříjemnějších. Bazénů existuje větší množství. Někteří mají ještě na zahradách původní staré bazény, které jsou obyčejně jen vydlážděná díra v zemi. Přesto fungují stejně. Dají se pořídit samozřejmě jak zabudované bazény do země, které se prodávají většinou ve formě plastových van různých tvarů, na které se vyhloubí potřebný prostor, vana se do země umístí a zbytek kolem se opět zakryje zeminou. Někteří se ale pouštějí i do tvorby vlastního zabudovaného bazénu, což je určitě obtížnější. Nejlevnější jsou pak bazény nadzemní, které se prodávají podle velikosti už od pár tisícovek korun. Jsou to buď nafukovací, které mají dvojitou pevnou stěnu a sešikmené stěny odspoda nahoru, nebo bazény s pevnými stěnami, které jsou typicky vidět asi nejhojněji u českých domků a chat.

Comments are closed.

Search
Navštivte

Chcete bydlet v hlavním městě České republiky v moderním domě? Prodej domů v Praze od developera FINEP by vás mohl zaujmout... prohlédněte si nabídku na www.finep.cz!

Chcete mít originální vchodové dveře? Pak si jistě vyberete z nabídky moderních dveří od českého výrobce a dodavatele PERITO!

Vybíráte nové venkovní dveře do domu? Doporučujeme moderní plastové vchodové dveře od firmy Oknoplastik, které jsou velmi odolné a získáte na ně záruku až 40 let.