Větrat je potřeba

V každé domácnosti by se nikdy nemělo zapomínat pravidelně větrat. Je potřeba mít na život dostatek čerstvého vzduchu. Jinak se ale vždycky větrá v zimě a jinak v létě. Pravidelně by se mělo minimálně větrat vždy před spaním, aby měl člověk dost kyslíku na spaní. Mnohem lépe si pak odpočine. V zimě stačí na chvíli otevřít okno a extrémně studený vzduch se hodně rychle promísí s teplým vzduchem uvnitř místnosti, naopak v létě, kdy teplotní rozdíly mezi venkovním vzduchem a tím uvnitř, nejsou velké, se větrá mnohem déle a obyčejně stejně nikdy nemáte pocit, že byste dobře vyvětrali. Ráno je zase vhodné ložnici opět vyvětrat a dopřát místnosti čerstvý vzduch namísto toho vydýchaného, který jste vyprodukovali přes noc. Větrání je nesmírně důležité pro pohodový a zdravý život. Květiny samozřejmě také pomáhají, protože produkují kyslík, není ho ale dostatek a potřebujete stejně otevírat okna a větrat. Nejlépe se pak vždy větrá do průvanu.

Comments are closed.

Search
Navštivte

Chcete bydlet v hlavním městě České republiky v moderním domě? Prodej domů v Praze od developera FINEP by vás mohl zaujmout... prohlédněte si nabídku na www.finep.cz!

Chcete mít originální vchodové dveře? Pak si jistě vyberete z nabídky moderních dveří od českého výrobce a dodavatele PERITO!

Vybíráte nové venkovní dveře do domu? Doporučujeme moderní plastové vchodové dveře od firmy Oknoplastik, které jsou velmi odolné a získáte na ně záruku až 40 let.