Úchyty v kuchyni

Na každé kuchyňské lince se dvířka otevírají prostřednictvím úchytů. Ty mohou být různé. U linek vyrobených na míru si můžete většinou vybrat, jaké ručky nebo úchyty budete mít na skříňkách připevněné. Které jsou ale nejlepší? Je to otázka jistě také vkusu. Každému se líbí něco trochu jiného, a zatímco někteří preferují hodně velké chromové nebo nerezové tyče, jiní mají raději jen malé knoflíky. Úchyty je ale potřeba sladit také se stylem kuchyňské linky. Chrom a nerez jsou dominantou moderních a minimalistických kuchyní. Rustikální nebo klasické kuchyně bývají ozdobeny spíše kovovými měděnými nebo mosaznými úchyty. Malé kulaté knoflíky pak vypadají také dobře na decentních klasických nebo rustikálních kuchyních, ale nejsou příliš praktické, protože se za ně nedá jednoduše chytit i se špinavýma rukama, což u tyčí nebo klasických úchytů můžete a stačí vám k otevření skříňky či šuplíku i jen jeden prst.

Comments are closed.

Search
Navštivte

Chcete bydlet v hlavním městě České republiky v moderním domě? Prodej domů v Praze od developera FINEP by vás mohl zaujmout... prohlédněte si nabídku na www.finep.cz!

Chcete mít originální vchodové dveře? Pak si jistě vyberete z nabídky moderních dveří od českého výrobce a dodavatele PERITO!

Vybíráte nové venkovní dveře do domu? Doporučujeme moderní plastové vchodové dveře od firmy Oknoplastik, které jsou velmi odolné a získáte na ně záruku až 40 let.