Úchyty na kuchyňské lince

Při zařizování kuchyně je nutné zvážit tolik nejrůznějších detailů, že člověk může snadno takovou maličkost, jako jsou úchyty zazdít.

Přitom při následném využívání kuchyně jsou úchyty docela podstatnou záležitostí, ovlivňující jestli se vám bude v kuchyni pracovat dobře nebo nikoli. Pokud zvolíte dlouhé úchyty v podobě tyče nebo i kratší úchyty, které jsou rovné a jdou jimi prostrčit prsty, ušetříte si spoustu rozčilení, Takové úchyty se totiž mnohem lépe chytají a otevírají se s nimi skříňky a šuplíky mnohem snadněji a to s mastnýma nebo špinavýma rukama. Naopak malé čudlíkové úchyty, které na lince sice vypadají velmi decentně a mohou tak slušet hlavně venkovským kuchyním, jsou v tomto ohledu velice nepraktické. Hlavně pokud jsou kulatého tvaru. Zkuste někdy s mastnýma rukama otevřít šuplík nebo dvířka od skříňky tímto malým úchytem, vzbudí to ve vás tak leda vztek.

Comments are closed.

Search
Navštivte

Chcete bydlet v hlavním městě České republiky v moderním domě? Prodej domů v Praze od developera FINEP by vás mohl zaujmout... prohlédněte si nabídku na www.finep.cz!

Chcete mít originální vchodové dveře? Pak si jistě vyberete z nabídky moderních dveří od českého výrobce a dodavatele PERITO!

Vybíráte nové venkovní dveře do domu? Doporučujeme moderní plastové vchodové dveře od firmy Oknoplastik, které jsou velmi odolné a získáte na ně záruku až 40 let.