Trendy v malování interiérů – dekorativní lesk

Zlatá je barvou luxusu

Chcete stihnout na poslední chvilku vymalovat interiér? Pak se určitě nezabývejte tuctovými barvami jako je vínová, orková anebo olivová. Všechny obyčejné barvy jsou letos pasé. Připravte svůj interiér na novou sezónu díky dekorativním lesklým barvám.

Trendy stříbrná a zlatá

Pustit se do malování interiéru není problém, horší je vybrat tu správnou barvu a umístit ji na vhodnou stěnu. Pokud je pro vás malování opravdu důležité a netroufáte si to vyzkoušet sami, vyzkoušejte malíře pokojů Plzeň, anebo vám stejně tak dobře poradí a pomohou malíři pokojů Olomouc. Vyberou vhodné barvy a navrhnou kombinaci na stěny.

Pakliže se chcete pustit do vlastního projektu, zamyslete se nad zlatou či stříbrnou. Tyto dvě barvy letos letí. Jedná se o speciální dekorativní barvy, které se lesknou a dodávají interiéru pocit luxusu. Tyto barvy jsou vhodné nejen do obývacích pokojů, ale velice často se umisťují do kuchyní, koupelen a na zdi za krb. Prostě tam, kde by měla být stěna dominantou a má podkreslovat zbytek interiéru. Nabízí totiž revoluční možnost omyvatelnosti stěn. Mastnota i špína jdou velice snadnou dolů a lesk vám zajistí neustálou dekorativní vlastnost. Tyto barvy je ale důležitě zbytečně nekombinovat s nejrůznějšími zářivými odstíny. Nejvíce jim sluší bílá, krémová, či našedlá. V podstatě je to bílá s příměsí nějakého odstínu. Jak už jste měli možnost číst výše, tyto barvy se umisťují do interiéru jako dominanta. Je vhodné ještě před malováním, najít tu správnou stěnu, či její část, kde barva skutečně vynikne a pokoj jako takový podpoří. Také může nastat opačná varianta, kdy se vám nepovede vybrat vhodnou stěnu a váš interiér bude vypadat jako špatný vtip. Malování interiérů není sranda, pokud si nevěříte, vsaďte na odborníky.

Comments are closed.

Search
Navštivte

Chcete bydlet v hlavním městě České republiky v moderním domě? Prodej domů v Praze od developera FINEP by vás mohl zaujmout... prohlédněte si nabídku na www.finep.cz!

Chcete mít originální vchodové dveře? Pak si jistě vyberete z nabídky moderních dveří od českého výrobce a dodavatele PERITO!

Vybíráte nové venkovní dveře do domu? Doporučujeme moderní plastové vchodové dveře od firmy Oknoplastik, které jsou velmi odolné a získáte na ně záruku až 40 let.