Swim Spa je nový trend v řešení bazénů

Swim Spa
Swim Spa je kombinace plaveckého bazénu a masážní vany. Jste-li milovníky wellness, představujeme vám splněný sen. Domácí lázně jsou ideálním pomocníkem k odbourání každodenního stresu. Jen pár minut denně nabije tělo i duši klidem. Swim Spa v sobě kombinuje výhody menších bazénů a vířivky. Můžete si v něm relaxačně zaplavat a poté se nechat namasírovat masážními tryskami. Swip Spa v sobě mívá zabudovaný rovněž protiproud, který je velmi oceňovaný pro kondiční cvičení. Výhodou není jen multifunkčnost, ale rovněž i nízká náročnost na prostor. Právě díky protiproudu nepotřebujete rozsáhlou pluchu k plavání, postačí pouze několik málo metrů.
Swim and Spa se nejčastěji zabudovávají do kabinetu z cedru. Dřevěné obložení dodává na ještě větší honosnosti. Pokud byste zvažovali jeho pořízení, máte na výběr, kam jej umístíte. Hodí se stejně dobře do interiérů, kde vytvoří dokonalé domácí lázně, ale i do exteriérů. Disponuje totiž tepelným ohřevem vody. Můžete jej tedy využívat celoročně, ať je teplo, nebo zima, teplotu vody si můžete jednoduše přizpůsobit. Pokud milujete chladnější či horkou vodu, nastavení umožňuje rozpětí od 4 až do 40®C.
Cena domácích lázní
Cena v tomto případě odráží poskytovaný luxus. Domácí lázně se pohybují v cenové hladině od 350 tisíc korun za menší řešení, za prostornější už zaplatíme kolem půl milionu. Pokud byste přeci jen zatoužili vytvořit z vašeho bazénu domácí lázně, existují i levnější varianty. Nechejte si zabudovat přístřešek, který minimálně prodlouží sezónu venkovního koupání o několik týdnů. Vodu udržujte v dokonalé čistotě pomocí kvalitních bazénových čerpadel. Pokud chcete vyšší teplotu v bazénu, lze dokoupit systémy na ohřev vody. K tomu nejlépe slouží tepelná čerpadla, nebo zařízení na solární či elektrický ohřev.

Comments are closed.

Search
Navštivte

Chcete bydlet v hlavním městě České republiky v moderním domě? Prodej domů v Praze od developera FINEP by vás mohl zaujmout... prohlédněte si nabídku na www.finep.cz!

Chcete mít originální vchodové dveře? Pak si jistě vyberete z nabídky moderních dveří od českého výrobce a dodavatele PERITO!

Vybíráte nové venkovní dveře do domu? Doporučujeme moderní plastové vchodové dveře od firmy Oknoplastik, které jsou velmi odolné a získáte na ně záruku až 40 let.