Stínění do dětského pokojíku

Chcete dětem dopřát příjemný stín v letních měsících a současně aby se mohli kreativně vybít? Zkuste koupit na okna do dětského pokojíčku papírové rolety. Prodávají se celkem za pár korun a vyjdou i na velká okna. Jejich velkou předností je materiál. Jsou totiž z papíru. To znamená, že si je vaše dítě nebo děti mohou klidně počmárat a pomalovat k obrazu svému, budou se jim líbit jejich pověšené výtvory. Díky jejich nízké ceně vás ani nebude rozčilovat, pokud se za pár měsíců rolety zničí. Prostě se koupí nové. Můžete si vybrat z několika odstínů od bílých, přes přírodní až po černé, na které toho ale asi moc nenamalujete. Dají se dát i do kterékoli jiné místnosti. Fungují také na úplně snadném principu. Když chcete mít roletu vytaženou, jednoduše ji v požadované poloze zacvaknete kolíčky, které jsou součástí balení, nebo můžete použít jakékoli jiné ozdobné.

Comments are closed.

Search
Navštivte

Chcete bydlet v hlavním městě České republiky v moderním domě? Prodej domů v Praze od developera FINEP by vás mohl zaujmout... prohlédněte si nabídku na www.finep.cz!

Chcete mít originální vchodové dveře? Pak si jistě vyberete z nabídky moderních dveří od českého výrobce a dodavatele PERITO!

Vybíráte nové venkovní dveře do domu? Doporučujeme moderní plastové vchodové dveře od firmy Oknoplastik, které jsou velmi odolné a získáte na ně záruku až 40 let.