Šikmé stěny = padající strop?

Máte také v domě obytné podkroví nebo jste přistáli v podkrovním bytě? Šikmé stěny jsou něčím, na co si člověk většinou musí nějakou dobu zvykat, pokud přechází od klasického krabicového uspořádání třeba panelákového bytu. Někomu pak mohou šikminy připadat, jako nepříjemně stísňující a vytvářejí dojem „padajícího stropu“. Správné zvolené vymalování ale může tyhle pocity trochu umírnit. Nezáleží poměrně v jakém úhlu vám šikmé stěny klesají, nebo jak jsou vysoko, ačkoli hodně nízko umístěné mohou být ještě více stísňující. Přesto dodržujte ve všech případech pravidlo, že klasické rovné stěny si klidně můžete natřít jakoukoli barvou, která se vám líbí, ale šikmé stěny nechávejte bílé. Ať už je budete opatřovat nátěrem, nebo třeba obkladovými palubkami. Bílá barva jim dodá na vzdušnosti a nebudou vypadat tak strašidelně.

Comments are closed.

Search
Navštivte

Chcete bydlet v hlavním městě České republiky v moderním domě? Prodej domů v Praze od developera FINEP by vás mohl zaujmout... prohlédněte si nabídku na www.finep.cz!

Chcete mít originální vchodové dveře? Pak si jistě vyberete z nabídky moderních dveří od českého výrobce a dodavatele PERITO!

Vybíráte nové venkovní dveře do domu? Doporučujeme moderní plastové vchodové dveře od firmy Oknoplastik, které jsou velmi odolné a získáte na ně záruku až 40 let.