Rohové sedací soupravy zažívají comeback

Nejnovějším trendem v oblasti bytového designu jsou masivní sedací soupravy v nejrůznějších variantách. Sedací plocha se stala dominantou každého moderního obývacího pokoje. Lidé opět začali klást důraz na kvalitní odpočinek, který jim vynahradí hektiku všedních dnů. Časy nepohodlných, úzkých sedaček a křesel jsou už věcí minulou. Kromě samotného pohodlí poskytují i dostatečný úložný prostor a možnost občasného spaní. Tyto výhody ocení především majitelé menších bytů.

sunhowerNejvětším trhákem jsou moderní rohové sedací soupravy.

Ty jsou nejčastěji vyráběny v provedení levého či pravého rohu, nebo tvaru „U“. Nejčastěji jsou rohové sedací soupravy umisťovány do centra pokoje, kde plní významnou sociální funkci. Prostor umožňuje příjemný odpočinek pro celou rodinu. Při výběru je třeba dbát zejména na pevnost konstrukce. Kvalitní sedačky jsou pevné, dobře smontované, nesmí se viklat, ani vrzat. Musíme si uvědomit, že se jedná o volbu frekventovaně používaného kusu nábytku. Nejsnadnější cestou ke spokojenosti je výběr kvalitního výrobce. Náročného kupujícího by měl vždy přesvědčit nejen neotřelý design, ale i kvalita materiálu, zpracování a také nabídka poprodejních služeb. Inspirací může být česká společnost Nábytek-elegance.cz .

Kombinace materiálů jsou IN

Nebojte se experimentovat. Moderní je kombinování kůže, koženky i látkových potahů. Žádaným materiálem pro letošní rok je pytlovina neboli juta. Také barvám se meze nekladou. Avšak více než vzorované potahy hrají prim kombinace dvou barev v jednoduchém provedení. Sázkou na jistotu je nestárnoucí kombinace bílo-černé, jakou nabízí rohová sedací souprava SUNHOUWER .
.

Comments are closed.

Search
Navštivte

Chcete bydlet v hlavním městě České republiky v moderním domě? Prodej domů v Praze od developera FINEP by vás mohl zaujmout... prohlédněte si nabídku na www.finep.cz!

Chcete mít originální vchodové dveře? Pak si jistě vyberete z nabídky moderních dveří od českého výrobce a dodavatele PERITO!

Vybíráte nové venkovní dveře do domu? Doporučujeme moderní plastové vchodové dveře od firmy Oknoplastik, které jsou velmi odolné a získáte na ně záruku až 40 let.