Psa v bytě?

U mnoha lidí to není žádný problém, a pak se najdou tací, kteří by si nikdy v života psa do bytu nepořídili a to z různých důvodů. Někdo říká, že pes v malém bytě trpí. Záleží samozřejmě částečně na tom, o jakou jde rasu. Malí pejsci zvládají pobyt v bytě určitě lépe, než velká plemena. Přesto ani oni nesnášejí pobyt bez pána nebo paničky celý den zase tak nadšeně. A tady se dostáváme k druhé obvyklé obavě, že pes při stesku po pánovi v bytě něco zničí. Psi jsou samozřejmě společenská stvoření a přes den se jim stýská pokud jste v práci. Zejména, když jsou to ještě malá štěňata, mohou tento stesk dávat najevo ničením bytového zařízení. V dospělosti už pak takové problémy většinou nebývají, protože pes si zvykne na denní rytmus. Je ale potřeba se mu dostatečně věnovat a hlavně s ním hodně chodit ven, aby nebyl celý den zavřený v bytě. Obecně se tedy pes do bytu pořídit může, ale je potřeba počítat s komplikacemi a více se mu věnovat.

Comments are closed.

Search
Navštivte

Chcete bydlet v hlavním městě České republiky v moderním domě? Prodej domů v Praze od developera FINEP by vás mohl zaujmout... prohlédněte si nabídku na www.finep.cz!

Chcete mít originální vchodové dveře? Pak si jistě vyberete z nabídky moderních dveří od českého výrobce a dodavatele PERITO!

Vybíráte nové venkovní dveře do domu? Doporučujeme moderní plastové vchodové dveře od firmy Oknoplastik, které jsou velmi odolné a získáte na ně záruku až 40 let.