Praktické závěsové tyče do kuchyně

Některé pomůcky v kuchyni nemusíte mít schované jenom v šuplíku. Naběračky, cedníky a jiné můžete prakticky mít po ruce na tyči, kterou si připevníte na stěnu. Tyhle tyčové věšáky jsou ale také částečně dekorativním prvkem kuchyně. Do moderních kuchyní se dají pořídit pěkné nerezové tyče s háčky, na které se navěsí potřebné pomůcky, které pak máte navíc vždycky dobře po ruce. U klasických nebo rustikálních kuchyní se pak hodí černé nebo mosazné či měděné tyče, které mohou mít dokonce ještě patinu. Potřeba je ale mít dostatečný počet háčků. Závěsná tyč se jednoduše navrtá do stěny, buď přímo, nebo na hmoždinky. Tyče se prodávají v různé délce, takže si můžete vybrat takovou, která bude pasovat i do vaší kuchyně. Navíc se s nimi dají zakrýt některé nedostatky na stěnách. Dobře si ale promyslete místo, kam závěsnou tyč umístíte, abyste měli pomůcky tam, kde je potřebujete.

Comments are closed.

Search
Navštivte

Chcete bydlet v hlavním městě České republiky v moderním domě? Prodej domů v Praze od developera FINEP by vás mohl zaujmout... prohlédněte si nabídku na www.finep.cz!

Chcete mít originální vchodové dveře? Pak si jistě vyberete z nabídky moderních dveří od českého výrobce a dodavatele PERITO!

Vybíráte nové venkovní dveře do domu? Doporučujeme moderní plastové vchodové dveře od firmy Oknoplastik, které jsou velmi odolné a získáte na ně záruku až 40 let.