Praha láká nové obyvatele i podnikatele

V současné době na území hlavního města Prahy probíhá výstavba hned několika projektů různých developerských společností. Cíl je jasný. Přilákat do Prahy co nejvíce nových obyvatel, kteří by měli o bydlení v projektech zájem. Některé projekty ovšem nejsou soustředěny pouze na obytné prostory, ale své místo zde mají i neobytné prostory. To je vhodné především pro podnikatele, kteří by si v těchto prostorách chtěli otevřít svou firmu nebo obchod. Možností je mnoho.

 

Nejprve nabídka bydlení

Nové byty rostou po celém území Prahy. Mnohdy i na místech, které byste ještě před několika málo lety pro výstavbu rozhodně nečekali. Developeři mají v dnešní době těžkou úlohu. Nové byty v Praze musí stavět tak, aby vyhověli požadavkům každého zákazníka. To vůbec není jednoduché, protože každý z nás má o bydlení jiné představy a jiné potřeby. Proto i jedna developerská společnost může mít po Praze rozmístěno hned několik odlišných projektů pro jiné cílové skupiny klientů.

 

V Praze najdete menší 1+kk i přepychové rodinné domky

Nezáleží na tom, zda hledáte bydlení v Praze jako jednotlivec nebo jako pětičlenná rodina. Své bydlení si zde najde každý. Stačí jen správně hledat. Některé projekty v Praze jsou naplánovány pro méně náročné uživatele, kteří od bydlení vyžadují především praktičnost a účelné vybavení. Ale není zapomínáno ani na náročné klienty. Samozřejmě, že někteří z nás kladou na bydlení mnohem větší požadavky. Právě pro tyto rezidenty jsou navrhovány také některé projekty, které se řadí do kategorie luxusního bydlení v Praze. Luxusní bydlení v Praze musí splňovat 3 základní požadavky. Musí být v zajímavé lokalitě, musí se jednat o architektonicky dokonalou stavbu zevnitř i zvěnčí a musí být nadstandardně vybaveny. To se týká bytových jednotek i rodinných domů.

 

createx1

 

Každý podnikatel chce být vidět

Každý podnikatel chce, aby jeho firmy nebo obchody co nejvíce prosperovaly a byly co nejvíce na očích. Kde jinde by byla vaše firma nebo váš obchod více vidět, než v Praze? Praha je hlavním městem obchodu a pro podnikatele není vhodnější město. Proto jsou některé projekty vybaveny také nebytovými prostory, ve kterých můžete okamžitě začít svou podnikatelskou činnost. Více o podnikání se můžete dozvědět zde)

 

 

Zejména Harfa Park myslí na podnikatele

Jeden z projektů, ve kterém najdete velké množství nebytových prostor, je například Harfa Park. Jedná se o rozsáhlý projekt developerské společnosti Finep, který nabídl možnost ubytování pro více než 4 500 obyvatel a pokračuje se ve výstavbách dalších etap. Jsou připravovány ale také nové nebytové prostory v tomto projektu, které bude tvořit celkem 7 nových jednotek.

Comments are closed.

Search
Navštivte

Chcete bydlet v hlavním městě České republiky v moderním domě? Prodej domů v Praze od developera FINEP by vás mohl zaujmout... prohlédněte si nabídku na www.finep.cz!

Chcete mít originální vchodové dveře? Pak si jistě vyberete z nabídky moderních dveří od českého výrobce a dodavatele PERITO!

Vybíráte nové venkovní dveře do domu? Doporučujeme moderní plastové vchodové dveře od firmy Oknoplastik, které jsou velmi odolné a získáte na ně záruku až 40 let.