Posezení u krbu venku i vevnitř

Kdo by se nechtěl občas zahřát pohledem na oheň plápolající v krbu. Kromě hřejivého tepla taky uklidňuje, podobě jako třeba pozorování akvária. Krb můžete mít vevnitř domu, ale také na zahradě spojený s grilem. V obou případech je ale důležitý odtah – komín. Zahradní betonové grily mají vlasní vývod a není potřeba nic instalovat. Pokud byste chtěli zahradní krb, dají se také pořídit celé sety, které je ale nutné složit. Doprava je pak vzhledem k hmotnosti také problém. U domácích krbů je taktéž potřeba provést stavební úpravy. Existuje ale také nové jednodušší řešení, kterým jsou krby na biolíh nebo taky ethanol. U těch není potřeba provádět žádné úpravy. Nejsou z nich žádné nežádoucí zplodiny, protože při hoření vznikají jenom vodní páry a oxid uhličitý. Kromě toho dělají taky teplo, takže dodatečně vyhřívají prostor. Je možné je umístit kamkoli, klidně i do bytu.

 

Comments are closed.

Search
Navštivte

Chcete bydlet v hlavním městě České republiky v moderním domě? Prodej domů v Praze od developera FINEP by vás mohl zaujmout... prohlédněte si nabídku na www.finep.cz!

Chcete mít originální vchodové dveře? Pak si jistě vyberete z nabídky moderních dveří od českého výrobce a dodavatele PERITO!

Vybíráte nové venkovní dveře do domu? Doporučujeme moderní plastové vchodové dveře od firmy Oknoplastik, které jsou velmi odolné a získáte na ně záruku až 40 let.