Pojistit si domácnost online můžete již za pár minut

Dlouhé jednání v pojišťovně, při kterém některým pojmům nerozumíte a jste tlačeni k rozhodnutí, aniž byste si vše pořádně neujasnili? To už patří dávné minulosti, moderní doba přeje totiž novým technologiím a poklidnému rozhodování, díky internetu si můžete pojištění domácnosti dohodnout jednoduše přes počítač nebo tablet.

Krátká smluvní dokumentace, jednoznačné podmínky a zcela transparentní výpočet pojistného. To je totiž odvislé od počtu metrů čtverečních, které nabídne pojištěná nemovitost.

Nejen byt a dům, ale i rekreační domácnost

Výhodné pojištění domácnosti je možné sjednat i na chatu nebo chalupu anebo nemovitost, která ještě prochází finálními fázemi stavby a není tedy ještě zcela dokončená. Nečekejte složitou smlouvu, naopak, k tomu, abyste uzavřeli dohodu, potřebujete jedno jediné číslo, tedy kromě samotných kontaktních údajů pojištěnce a adresy dané nemovitosti. Kolik metrů čtverečních plochy zaujímá ona rekreační chata nebo jakou výměru má váš panelákový byt? Stačí uvést příslušné číslo do kolonky v kontaktním formuláři, takže tento proces je velmi jednoduchý. Z uvedeného údaje se vypočítá paušální pojistné, které tak bude mít stejné podmínky pro každého pojištěnce bez rozdílu věku nebo například adresy trvalého bydliště.

Nadstandardní ochrana je v základní ceně

A jak je to s eventuálním připojištěním? Pokud se rozhodnete sjednat pojištění on-line, budete mít k dispozici ještě nadstandardní ochranu v podobě krytí katastrofických rizik. Jinak řečeno tedy nejde jen o jednoduchou a základní smlouvu se spoustou možných výluk z pojištění. Jste chráněni před úderem blesku, sesuvem půdy a požárem stejně tak, jako před pádem laviny nebo také případným zemětřesením. Pojistná ochrana je tedy pro pojištěncův klid v duši dostatečně široká, stačí pak jen smlouvu pravidelně aktualizovat.

Comments are closed.

Search
Navštivte

Chcete bydlet v hlavním městě České republiky v moderním domě? Prodej domů v Praze od developera FINEP by vás mohl zaujmout... prohlédněte si nabídku na www.finep.cz!

Chcete mít originální vchodové dveře? Pak si jistě vyberete z nabídky moderních dveří od českého výrobce a dodavatele PERITO!

Vybíráte nové venkovní dveře do domu? Doporučujeme moderní plastové vchodové dveře od firmy Oknoplastik, které jsou velmi odolné a získáte na ně záruku až 40 let.