Pohoda na zahradě

Venkovní prostředí u rodinného domku je ideální k odpočinku, člověk si může užívat čerstvého vzduchu a někdy možná také relativního klidu, v závislosti na tom, kde má zahradu. Jak ale svou zahradu zařídit a jak ji nastylovat, abyste se v ní cítili dobře a nemuseli se na ní příliš nadřít?

Základem je zvolit si, k jakému účelu chcete zahradu primárně využívat. Chcete na ní pěstovat svoje oblíbené plodiny? Výborně. Chcete si jenom užívat na sluníčku? Taky fajn. Je samozřejmě možné všechno zkombinovat. Dnes by zahrada neměla být vašim pánem a vy jejím otrokem. Měla by sloužit vám. Nepřehánějte to proto se záhony. Plochu, kterou nechcete využívat můžete zatravnit. Pozor ale na to, že u velkých zahrad i sečení velké plochy trávy zabere celý den práce. Takže kde nemusíte, nasaďte trvalky a keře, které není nutné příliš obhospodařovávat a někde do koutku si zasaďte své oblíbené zeleniny.

Comments are closed.

Search
Navštivte

Chcete bydlet v hlavním městě České republiky v moderním domě? Prodej domů v Praze od developera FINEP by vás mohl zaujmout... prohlédněte si nabídku na www.finep.cz!

Chcete mít originální vchodové dveře? Pak si jistě vyberete z nabídky moderních dveří od českého výrobce a dodavatele PERITO!

Vybíráte nové venkovní dveře do domu? Doporučujeme moderní plastové vchodové dveře od firmy Oknoplastik, které jsou velmi odolné a získáte na ně záruku až 40 let.