Pavouci pro štěstí?

Říká se, že malí pavouci v bytě nebo domě přinášejí štěstí a peníze. Co je na tom pravdy asi nikdo neposoudí. Štěstí a peníze bychom pak ale měli mít asi úplně všichni, protože pavouci se dostanou úplně všude, do každé domácnosti. Bez ohledu na to, jestli bydlíte v rodinném domku nebo bytě v sedmém patře panelového domu. Pavouci se dostanou skutečně všude. Jak se jich ale zbavit, nebo co s nimi vlastně dělat? Bohužel nic. Pokud se pavouků bojíte, jako hodně dalších lidí, máte problém. Pokud alespoň žijete s někým, kdo se pavouků nebojí, můžete ho vždycky poprosit, aby osminožce vyhodil za vás. Kromě pravidelného vyhazování pavouků zpět z okna, nebo jejich zabíjení, když se s nějakým potkáte, toho příliš nenaděláte. Bohužel, když prý pavouka zamáčknete, způsobíte si smůlu, vzhledem k tomu, že pavouci nosí štěstí.

Comments are closed.

Search
Navštivte

Chcete bydlet v hlavním městě České republiky v moderním domě? Prodej domů v Praze od developera FINEP by vás mohl zaujmout... prohlédněte si nabídku na www.finep.cz!

Chcete mít originální vchodové dveře? Pak si jistě vyberete z nabídky moderních dveří od českého výrobce a dodavatele PERITO!

Vybíráte nové venkovní dveře do domu? Doporučujeme moderní plastové vchodové dveře od firmy Oknoplastik, které jsou velmi odolné a získáte na ně záruku až 40 let.