Ostrůvky v kuchyni – dostatek prostoru

Velká kuchyň je snem mnoha žen. Jen málokterá má ovšem bohužel na ni dostatek místa. Přesto pokud už máte dostatečně velkou místnost na kuchyň, měli byste určitě zkusit kuchyňskou linku obohatit o kuchyňský ostrůvek. Dodá totiž mnohem více pracovního místa. Ostrůvky mohou mít různou podobu. Dělají se jak klasické pevné ostrůvky, které jsou již součástí naprojektované kuchyně. Můžete si ale i do své již stojící hotové kuchyně pořídit třeba jen malý servírovací stolek, kterým lze pohybovat a přesouvat ho a může vám sloužit jako kuchyňský ostrůvek. Takové stolky jsou naprosto běžně dostupné v každém obchodě s nábytkem a jsou především velice levnou záležitostí, takže vás ani kuchyňský ostrůvek nemusí stát příliš. Přitom jsou právě servírovací stolky na kolečkách výhodnou variantou, jak si zvětšit pracovní plochu i v malé kuchyni.

Comments are closed.

Search
Navštivte

Chcete bydlet v hlavním městě České republiky v moderním domě? Prodej domů v Praze od developera FINEP by vás mohl zaujmout... prohlédněte si nabídku na www.finep.cz!

Chcete mít originální vchodové dveře? Pak si jistě vyberete z nabídky moderních dveří od českého výrobce a dodavatele PERITO!

Vybíráte nové venkovní dveře do domu? Doporučujeme moderní plastové vchodové dveře od firmy Oknoplastik, které jsou velmi odolné a získáte na ně záruku až 40 let.