Okna v koupelnách

1409413382_68d754d4b7

Koupelna je místnost jako kterákoli jiná, také ona si přece zaslouží okna. U nás se bohužel většinou projektuje úplně špatně – koupelna jako vlhká místnost schovaná někde uprostřed bytu nebo domu bez oken. Větrání sice lze zprostředkovat jinými způsoby, ale přijdete tím o vzdušný vzhled interiéru.

Velká část naší populace se bohužel musí potýkat, především v panelových bytech, s koupelnami v podobě temných kopek. Ti, kteří našetří na rekonstrukci se buď rozhodnou pro odvážný krok kompletně změnit půdorys bytu, nebo koupelně alespoň přiřadí luxfery do horních částí příček. Taj může alespoň trocha přírodního světla proniknout dovnitř třeba z kuchyňského okna. Pokud už někdo vlastní dům a má v koupelně okno, je obvykle velice malé a to dokonce i když vede do naprosto soukromé zahrady či dvora. Proč tedy koupelně nedopřát klasické velké okno? Polepit ho neprůhlednou folií můžete vždy.

Comments are closed.

Search
Navštivte

Chcete bydlet v hlavním městě České republiky v moderním domě? Prodej domů v Praze od developera FINEP by vás mohl zaujmout... prohlédněte si nabídku na www.finep.cz!

Chcete mít originální vchodové dveře? Pak si jistě vyberete z nabídky moderních dveří od českého výrobce a dodavatele PERITO!

Vybíráte nové venkovní dveře do domu? Doporučujeme moderní plastové vchodové dveře od firmy Oknoplastik, které jsou velmi odolné a získáte na ně záruku až 40 let.