Obrázky na stěnách – dnes za pár korun

Zatímco dříve byly obrazy a stěnách poměrně lukrativní dekorací, která měla svoji hodnotu, dnes se prodávají obrázky tak levně, že je to až s podivem. Nemají většinou rámy a jsou to jen levně natištěné reprodukce na kuse plátna na dřívkách. Výrobní cena takových obrázků je směšná a jejich prodejní cena tomu výjimečně odpovídá. Není problém pořídit obrázky s pěknými motivy za ceny kolem dvaceti korun, samozřejmě podle velikosti. Nejedná se tak již už vůbec o ručně malované obrázky a nelze brát jejich hodnotu ani podle rámu, které dříve u obrazů také svou hodnotu mívaly.

Mnoho lidí volí na stěny ještě i jiné dekorace. Namísto obrázků tak na stěnách najdete například poskládaná puzzle, kde je hodnota někde trochu jinde a vlastně zabijete dvě mouchy jednou ranou, někteří na stěny lepí nálepky, což je také velký hit a hlavně levný, protože opět pořizovací cena je nesmírně nízká.

Comments are closed.

Search
Navštivte

Chcete bydlet v hlavním městě České republiky v moderním domě? Prodej domů v Praze od developera FINEP by vás mohl zaujmout... prohlédněte si nabídku na www.finep.cz!

Chcete mít originální vchodové dveře? Pak si jistě vyberete z nabídky moderních dveří od českého výrobce a dodavatele PERITO!

Vybíráte nové venkovní dveře do domu? Doporučujeme moderní plastové vchodové dveře od firmy Oknoplastik, které jsou velmi odolné a získáte na ně záruku až 40 let.