Nostalgické vzpomínky na školní léta s domácí tabulí

Domácí tabule

Jistě si ještě vzpomenete na školní tabuli. Její magičnost nás všechny sváděla k malé malůvce na boční křídlo. Stejně nezapomenutelný byl i otřesný skřípot suché křídy, nebo nehtů rozzlobené učitelky. Tabule však lze využít i jako zajímavý interiérový doplněk. Umístěním na stěnu získáte nový prostor pro domácí vzkazy a zároveň podtrhne vzhled nejen urbanisticky laděných bytů. Tabule se v interiérech využívá i v kuchyních a to místo dlaždiček kolem varné desky. Obložením získáte nejen ochrannou plochu, ale zároveň prostor pro poznámky k receptům na vaření.  Tabule lze sehnat v různých velikostech od 60x 80 cm a zpracováních – nástěnné, připevněné na stojanu.  Domácí tabule lze také použít jako upomínkovou metodu pro vaše děti. Můžou zde zapisovat své úkoly, nebo na ni kreslit. K tabulím existuje celá řada barevných kříd či křídových popisovačů a čističů.

Comments are closed.

Search
Navštivte

Chcete bydlet v hlavním městě České republiky v moderním domě? Prodej domů v Praze od developera FINEP by vás mohl zaujmout... prohlédněte si nabídku na www.finep.cz!

Chcete mít originální vchodové dveře? Pak si jistě vyberete z nabídky moderních dveří od českého výrobce a dodavatele PERITO!

Vybíráte nové venkovní dveře do domu? Doporučujeme moderní plastové vchodové dveře od firmy Oknoplastik, které jsou velmi odolné a získáte na ně záruku až 40 let.