Nebojte se zrcadel v interiéru, můžou slušet všem

Nebojte se zrcadel v interiéru, můžou slušet všem

Přestože je každý interiér unikátní a jedinečný, i tak všem můžou slušet zrcadla. Kdysi dávno se u nás vytvořila mylná domněnka, že zrcadlo může být jen v koupelně a ložnici. A my ji neustále podporujeme. Proč tedy nevyzkoušet něco trochu odvážné a neotřelého. Dát položit tři zrcadla s výrazným rámem v jedinečných velikostech na zem a k nim vázu se zelenou rostlinou? Jednoduše vytvoříte designový prvek, který vám budou všichni závidět. Nebo o ně opřete knihy. Dosáhnete tak většího efektu. Na komodu nemusíte věšet obraz, ale zrcadlo. Pokud si nepřejete provrtávat stěnu jako ementál, stačí zrcadlo na komodu postavit a zabezpečit, aby se nehnulo. Zrcadlo má v interiéru svůj smysl, přestože nemusí na první pohled vypadat, že je to ten, který všichni známe. Umístěním zrcadel do interiéru nic nepokazíte, naopak získáte nový nečekaný rozměr.

Comments are closed.

Search
Navštivte

Chcete bydlet v hlavním městě České republiky v moderním domě? Prodej domů v Praze od developera FINEP by vás mohl zaujmout... prohlédněte si nabídku na www.finep.cz!

Chcete mít originální vchodové dveře? Pak si jistě vyberete z nabídky moderních dveří od českého výrobce a dodavatele PERITO!

Vybíráte nové venkovní dveře do domu? Doporučujeme moderní plastové vchodové dveře od firmy Oknoplastik, které jsou velmi odolné a získáte na ně záruku až 40 let.