Nabídka bydlení v Praze je stále širší

Stále více obyvatel našeho státu má zájem o bydlení v Praze. Bydlení v hlavním městě, vyšší platové ohodnocení a možnost být vždy v centru dění odjakživa přitahovalo do Prahy všechny věkové skupiny. V současnosti je poptávka po bydlení v Praze ještě vyšší. Na zvýšenou poptávku po bydlení v Praze musejí reagovat developerské společnosti realizací výstavby stále nových projektů.

 

Nové byty v Praze rostou jako houby po dešti

Velká spousta developerských společností si je vědoma zvýšeného zájmu o bydlení v Praze. Právě proto vznikají návrhy na nové projekty téměř denně. Některé projekty se dokončí a ihned se začne se stavbou dalších. Poptávka musí být vždy uspokojena. Stále se nachází nové lokality a další volná místa, která jsou určena k zástavbě. Řada z nich je u budoucích rezidentů velice žádaná. Zejména pak projekty, které vznikají v Praze 10.

 

createx2

 

Proč právě Praha 10?

Novostavby v Praze najdete téměř všude. Na výběr jsou zde rodinné domky, řadové domy i bydlení v bytových jednotkách. Tyto nové projekty se rozrůstají po celém území našeho hlavního města i v jeho přilehlých oblastech. Mezi nejoblíbenější pražské lokality se ale řadí Praha 5 a Praha 10. Ovšem Praha 10 má v oblibě u rezidentů přeci jen trochu navrch. Jedná se o velmi zajímavou lokalitu s kompletní občanskou vybaveností. Nikam to nemáte daleko, a ačkoli jste ve velkoměstě, vždy si můžete najít kousek přírody k relaxaci.

 

Developeři si dali záležet

Dalším důvodem oblíbenosti Prahy 10 je také fakt, že všechny vzniklé i vznikající projekty jsou dílem velmi zkušených developerských společností. Ty mají na svém kontě už mnoho úspěšných projektů a roky zkušeností. To vše nyní využily, aby v Praze 10 mohly vzniknout nové byty s vysokými standardy vybavení. Byty Praha 10 jsou nadstandardně vybaveny. Ve spojení se skvěle zvolenou lokalitou není divu, že je o ně zvýšený zájem. Více informací o lokalitě Prahy 10, její historii a zajímavostech najdete na wikipedii).

 

Na své si přijde každý

Nové bydlení v Praze 10 mohou vyhledávat všechny věkové skupiny, jednotlivci i rodiny. Dokonalá občanská vybavenost přináší možnost vyžití pro každého. Mladí rezidenti jistě ocení přítomnost velkých obchodních nákupních center, sportovišť i relaxačních a wellness center. Starší rezidenti naopak ocení nedalekou krásnou přírodu, která přímo vybízí k odpoledním procházkám a přináší potřebný klid. V různých projektech najdete také různé dispozice bytů. Ovšem vybere si každý. Jednotlivé byty jsou nabízeny od skromnějších dispozic 1+kk až po prostorné a nadstandardní 5+kk. Stačí si jen vybrat.

Comments are closed.

Search
Navštivte

Chcete bydlet v hlavním městě České republiky v moderním domě? Prodej domů v Praze od developera FINEP by vás mohl zaujmout... prohlédněte si nabídku na www.finep.cz!

Chcete mít originální vchodové dveře? Pak si jistě vyberete z nabídky moderních dveří od českého výrobce a dodavatele PERITO!

Vybíráte nové venkovní dveře do domu? Doporučujeme moderní plastové vchodové dveře od firmy Oknoplastik, které jsou velmi odolné a získáte na ně záruku až 40 let.