Moderní kuchyně

V současné době se trendy kuchyní trochu změnily a klasicky tvarované linky už nejsou tak žádané, stejně jako dříve normální materiály. Aktuální trendy volí lesklé povrchy, které jsou nesmírně praktické. Nejsou na nich v žádném případě vidět otisky prstů, není je nutné každou půl hodinu leštit. Co je na nich ještě pozoruhodné, je odrážení světla. Navíc jsou dne namísto klasických pantů do horních skříněk používány panty horní, takže dvířka se už neotevírají do boku, ale nahoru a v aretované poloze zůstanou viset. Pro jejich opětovné zavření je nutné najíst správnou polohu dvířek po mírném lomcování, kdy panty přeskočí na povel zavřít. Moderní kuchyně také volí velice útulné a hřejivé odstíny černé a bílé, které dávají vyniknout domácké atmosféře prostoru. Společně s chromovanými doplňky a množstvím kovu a skla v soudobé kuchyni je vaření povýšeno na hotovou alchymii a laboratorní vědu.

Comments are closed.

Search
Navštivte

Chcete bydlet v hlavním městě České republiky v moderním domě? Prodej domů v Praze od developera FINEP by vás mohl zaujmout... prohlédněte si nabídku na www.finep.cz!

Chcete mít originální vchodové dveře? Pak si jistě vyberete z nabídky moderních dveří od českého výrobce a dodavatele PERITO!

Vybíráte nové venkovní dveře do domu? Doporučujeme moderní plastové vchodové dveře od firmy Oknoplastik, které jsou velmi odolné a získáte na ně záruku až 40 let.