LED v domácnosti

V posledních letech se se svítidly, které fungují s pomocí LED žárovek roztrhl pytel. Jsou všude a dají se koupit snad ve všech podobách. Je velkou výhodou, že LED žárovky mají velice nízkou spotřebu při velké svítivosti a také životnosti. Velice oblíbené jsou nyní zejména LED svíticí pásky, které se dají zakoupit v množství barevných odstínů a následně nalepit na libovolné místo. Prodávají se svítidla ke dřezu a do kuchyně s LED diodami. Jedinou malou nevýhodou, kterou tyto LED svítidla mají je fakt, že pokud některá z žároviček přestane svítit, nejde tak snadno vyměnit,. U některých svítidel nejde vyměnit vůbec. Takže postupně budou světýlka ubývat až dojde k tomu, že budete muset světlo vyměnit komplet celé. K tomu ale dojde až po docela dlouhé době, protože, jak už bylo řečeno, LED žárovky mají skutečně velice dlouhou životnost, takže představují docela dobrou ekonomickou volbu.

Comments are closed.

Search
Navštivte

Chcete bydlet v hlavním městě České republiky v moderním domě? Prodej domů v Praze od developera FINEP by vás mohl zaujmout... prohlédněte si nabídku na www.finep.cz!

Chcete mít originální vchodové dveře? Pak si jistě vyberete z nabídky moderních dveří od českého výrobce a dodavatele PERITO!

Vybíráte nové venkovní dveře do domu? Doporučujeme moderní plastové vchodové dveře od firmy Oknoplastik, které jsou velmi odolné a získáte na ně záruku až 40 let.