Lampičky dávají příjemné světlo

Jestliže chcete mít doma útulno, určitě vsaďte na pořízení malých lampiček, které dotvoří atmosféru a bude vše vypadat tepleji a hřejivěji.

Klasické hlavní osvětlení v podobě lustru je praktické. Samozřejmě dává nejvíce světla. Je ale potřeba se zaměřit také na další menší světelné zdroje. Ne vždycky totiž doma chcete svítit velkým neosobním světlem, které blokuje intimní atmosféru. Proto je doplňte také o malé lampy. Mohou to být klasické stojací lampy, pakliže na ně máte místo. Vhodné jsou ale také stolní lampy, které je možné umístit na skříňky, komody nebo na poličky. Velice zajímavou alternativou, kterou ale mnoho lidí nevyužívá, jsou nástěnné lampy. Zejména mají-li zajímavé stínidlo, které může házet do prostoru nápadité stíny je dokonalým řešením do domácnosti. Pokud budete teprve řešit rozvody elektřiny, určitě myslete dopředu také na tyto malé zdroje světla a nechte si na ně udělat na správných místech zástrčky, nebo alespoň přípojky.

Comments are closed.

Search
Navštivte

Chcete bydlet v hlavním městě České republiky v moderním domě? Prodej domů v Praze od developera FINEP by vás mohl zaujmout... prohlédněte si nabídku na www.finep.cz!

Chcete mít originální vchodové dveře? Pak si jistě vyberete z nabídky moderních dveří od českého výrobce a dodavatele PERITO!

Vybíráte nové venkovní dveře do domu? Doporučujeme moderní plastové vchodové dveře od firmy Oknoplastik, které jsou velmi odolné a získáte na ně záruku až 40 let.