Kyvné křeslo namísto houpacího

I když odpočinek v houpacím křesle už dnes není tak běžný a tenhle kus nábytku už si do bytu asi pořizuje málokdo, nahradilo ho něco nového, i když ne zas až tak nového. Kyvné křeslo je v podstatě moderní náhražkou houpacího křesla. Vytváří podobný pohyb, který člověk uklidňuje. Proto se taky vždycky v houpacím křesle tak dobře odpočívalo. Tomu, kdo houpací křeslo nikdy nezkoušel je ale potřeba říct, že tahle hračka má jednu malou vadu. Jak se člověk v křesle houpe, to se postupně pomaloučku posouvá směrem dozadu. Vzhledem k tomu, že se nehoupe pouze sedací část, ale křeslo celé vlastně postupně cestuje. To je ale docela nebezpečné. Člověk si to ani nemusí uvědomit, jak se zabere do příjemného a uklidňujícího houpání a než se naděje mlátí křeslem do stěny za sebou. Kyvné křeslo je ale vlastně jenom vyrobeno z pružného materiálu, většinou ohýbaného dřeva, který umožňuje pohupovat se, ovšem jenom v sedačce. Výhodou je také zdravotní aspekt, protože tato křesla bývají velmi dobře tvarovaná na záda.

Comments are closed.

Search
Navštivte

Chcete bydlet v hlavním městě České republiky v moderním domě? Prodej domů v Praze od developera FINEP by vás mohl zaujmout... prohlédněte si nabídku na www.finep.cz!

Chcete mít originální vchodové dveře? Pak si jistě vyberete z nabídky moderních dveří od českého výrobce a dodavatele PERITO!

Vybíráte nové venkovní dveře do domu? Doporučujeme moderní plastové vchodové dveře od firmy Oknoplastik, které jsou velmi odolné a získáte na ně záruku až 40 let.