Kreativní nápady vyžadují příjemné prostředí

Kreativní nápady vyžadují příjemné prostředí

Nápady, které se vám honí hlavou, často souvisí s vaším okolím. Pakliže je kolem vás nepořádek a vše není na svém místě, budete mít i roztříštěné myšlenky a nic kreativního vás nenapadne. To stejné platí nejen u úklidu, ale také interiéru, jako takovém. Necítíte-li se ve svém pracovním prostředí dobře, nebudete tolik výkonní. Všechno tak nějak souvisí se vším.

Co na okna?

Kancelářské komplexy bývají často obdařené neskutečným množstvím oken. Mnohdy si ve své kanceláři připadáte jak ve skleníku, nejen proto, že jde do ní odkudkoli vidět, ale také proto, že je v ní v létě nesnesitelné horko a v zimě musíte přitápět.
Vytvořit příjemnou kancelář neznamená jen nakoupit hromadu zbytečností a postavit je na poličky. Je to hlavně o práci se světlem. Světlo, jak to venkovní, tak umělé, bývá nejdůležitějším artiklem. Bez světla člověk přichází o energii, pokud je ho moc, výsledek je obdobný. Kompromis musíte najít i ve svém pracovním prostředí. Nabízí se vám hned několik možností.

  1. Když nechcete šéfa otravovat. Jestliže si všechno chcete udělat sami, aniž by o tom někdo musel nutně vědět, určitě se rozhodnete pro interiérové stínění. Tradičním kancelářským stíněním jsou tzv. vertikální žaluzie. Nabízí možnost různé intenzity stínění a na rozdíl od tradičních žaluzií jimi nepohybujete shora dolů, ale zleva doprava a naopak.
  2. Zapojte do svého snažení celou firmu. V tomto případě se domluvte s celým patrem, či komplexem kanceláří. venkovní žaluzie totiž nabízí něco navíc. Pokud je kompletně zatáhnete, mají izolační charakter. V zimě se chlad z venku bude těžce dostávat dovnitř a v létě bude mít tentýž problém teplý vzduch. Jedná se výhru, na obou stranách. Vy budete mít konečně příjemný chládek a zaměstnavatel ušetří na provozu klimatizace.

Comments are closed.

Search
Navštivte

Chcete bydlet v hlavním městě České republiky v moderním domě? Prodej domů v Praze od developera FINEP by vás mohl zaujmout... prohlédněte si nabídku na www.finep.cz!

Chcete mít originální vchodové dveře? Pak si jistě vyberete z nabídky moderních dveří od českého výrobce a dodavatele PERITO!

Vybíráte nové venkovní dveře do domu? Doporučujeme moderní plastové vchodové dveře od firmy Oknoplastik, které jsou velmi odolné a získáte na ně záruku až 40 let.