Koupelna, nemusí být vždy jen bílá

Koupelna nemusí být jen bílá

Pod pojmem koupelna se mnohým vybaví bílý prostor s vanou a umyvadlem. Tento předsudek je ale dávno pryč. Tradiční bílou koupelnu již dávno nahradili barvy. Jestliže jste ale zastáncem bílých kachliček a dlaždic, ale nechcete se utopit v záplavě bílé barvy, přestaňte chápat koupelnu jako koupelnu. Tento prostor by měl mít v zásadě relaxační atmosféru. Proč tedy neumístit do koupelny lenošku. Černou, červenou, zelenou, takovou, která se podle vás nejlépe do prostoru k bílým dlaždicím hodí. Umístěte knihovnu a poskládejte si v koupelně vlastní knihovnu. Doplňte prostor o koberec, květiny a obraz. Z bílé a nudné koupelny vznikne nová, sice bílá, ale za to originální koupelna, která ve vás vzbudí pocit klidu. Nebudete již mít pocit, že se musíte rychle osprchovat a odejít. Budete chtít napustit si vodu a relaxovat. A to by měl být hlavní účel vaší koupelny. Odpočinek.

Comments are closed.

Search
Navštivte

Chcete bydlet v hlavním městě České republiky v moderním domě? Prodej domů v Praze od developera FINEP by vás mohl zaujmout... prohlédněte si nabídku na www.finep.cz!

Chcete mít originální vchodové dveře? Pak si jistě vyberete z nabídky moderních dveří od českého výrobce a dodavatele PERITO!

Vybíráte nové venkovní dveře do domu? Doporučujeme moderní plastové vchodové dveře od firmy Oknoplastik, které jsou velmi odolné a získáte na ně záruku až 40 let.