Knihovny – mají stále své místo doma?

Knihovny dříve mívala každá domácnost. Neexistovalo nemít doma žádné knihy. Je jedno, jestli se jednalo o velkou sbírku nebo jenom pár kusů. Dnes ale knih v domácnosti ubývá a s nimi se trochu ztrácejí také knihovny a knihovničky. Přitom se ale jedná prostě o policové systém, kam se knihy naskládají. Praktičtější než otevřené knihovny jsou například ty zasklené. Knihy tak sice můžete mít pořád vystavené, třeba i pro návštěvy, ale nepráší se vám na ně tolik. Někteří už přistupují dokonce ke zcela zavřeným knihovnám, tedy vlastně knihy mají uskladněné v klasické uzavřené komodě nebo skříňce. Přitom ale knihovna nebo policový regál může sloužit také jako výrazný dekorativní prvek, protože na něj kromě knih můžete dát také květiny, dekorativní předměty a jiné a vytvořit tak celkové aranžmá. Je ale potřeba se smířit s tím, že se do něj bude neustále prášit.

Comments are closed.

Search
Navštivte

Chcete bydlet v hlavním městě České republiky v moderním domě? Prodej domů v Praze od developera FINEP by vás mohl zaujmout... prohlédněte si nabídku na www.finep.cz!

Chcete mít originální vchodové dveře? Pak si jistě vyberete z nabídky moderních dveří od českého výrobce a dodavatele PERITO!

Vybíráte nové venkovní dveře do domu? Doporučujeme moderní plastové vchodové dveře od firmy Oknoplastik, které jsou velmi odolné a získáte na ně záruku až 40 let.