Když se nedaří květinám

Květiny mohou být vnímány jako odraz toho, jak se o ně staráme, ale také toho, jak jsme na tom psychicky. Možná jste si také lámali hlavu nad tím, jak je možné, že někdy se vašim rostlinám daří a jindy jsou na zvadnutí, ačkoli se o ně staráte stále stejně. Odpověď může být ukrytá také ve vnímání květin svého okolního prostředí. Rostliny jsou totiž živé organismy a jako takové vnímají, co se kolem nich děje a vnímají také nejrůznější energii. Vnímají, když vysíláte pozitivní vlny a pak se jim daří lépe, ale také vnímají, když se zlobíte, jste frustrovaní nebo prožíváte jiné negativní emoce. Na zpívání rostlinám tedy skutečně může něco být. Proto kromě vnější péče věnujte rostlinám také své pozitivní nálady a emoce. Mělo by se jim pak dařit lépe. Vnímání rostlin je přitom dokázaným jevem, ne jenom esoterickým výmyslem.

Comments are closed.

Search
Navštivte

Chcete bydlet v hlavním městě České republiky v moderním domě? Prodej domů v Praze od developera FINEP by vás mohl zaujmout... prohlédněte si nabídku na www.finep.cz!

Chcete mít originální vchodové dveře? Pak si jistě vyberete z nabídky moderních dveří od českého výrobce a dodavatele PERITO!

Vybíráte nové venkovní dveře do domu? Doporučujeme moderní plastové vchodové dveře od firmy Oknoplastik, které jsou velmi odolné a získáte na ně záruku až 40 let.