Jedinečná kuchyně snadno a rychle

Jedinečná kuchyně

Kuchyně velké, malé, kulaté, hranaté, uzavřené, otevřené. Druhů je nepřeberné množství. Nechcete-li zásadně do vaší kuchyně investovat a přestavovat ji stačí jediné. Koupit barvu a mít trochu času. Originální kuchyně může mít jednoduchou podobu. Sjednoťte barvy a nechte ji vystoupit z pozadí. Pokud vás už nebaví dřevěná kuchyně, kupte nejlépe bílou barvu, anebo jakoukoli, kterou máte rádi a rozeberte kuchyňskou linku. Natřete každou skříňku a boční, viditelné, strany kuchyňské linky a nechte ji zaschnout. Na stěny pak použijte černou, anebo kontrastní barvu, vůči té, kterou zvolíte na přemalování kuchyňské linky. Kdybyste teď skončili, získáte možná originální kuchyň, kterou má málokdo, ale nenese žádné poselství. Třešničku na dortu vaší kuchyni dodáte tím, že na stěnu napíšete vaše nejoblíbenější hesla nebo, věty, které jste řekli vy nebo vaše děti. Vytvoříte tak z kuchyně, vaši kuchyň.

Comments are closed.

Search
Navštivte

 

Chcete bydlet v hlavním městě České republiky v moderním domě? Prodej domů v Praze od developera FINEP by vás mohl zaujmout... prohlédněte si nabídku na www.finep.cz!

Chcete mít originální vchodové dveře? Pak si jistě vyberete z nabídky moderních dveří od českého výrobce a dodavatele PERITO!

Sháníte interiérové dveře, které by se vešly i do malého prostoru? Elegantním řešením budou posuvné dveře, které nezaberou místo navíc.