Hit jara: Látkové rolety!

látkové rolety
Látkové rolety se těší stále větší oblibě. V českých domácnostech je můžeme vidět úplně běžně. Látkové rolety na okna nejen že vytvářejí v místnosti stín v jehož důsledku není teplota v místnosti tak vysoká, dopřávají nám větší soukromí, ale navozují také příjemnou atmosféru. Látkové rolety jsou nepostradatelným doplňkem každého okna. Alternativou k roletám by mohly být žaluzie, které mají plnit stejnou funkci. Žaluzie vám sice poskytnou stejnou službu, alespoň co se týče zastínění, pokoj ale nikdy nebude vypadat tak útulně a nenavodí stejný pocit domova.

Módní doplněk vašeho okna

Látkové rolety zdobí okna už nějaký ten rok. Slovo „zdobí“ není asi v tomto případě na místě. Látkové rolety sice pamatují už naše prababičky, vypadaly však úplně jinak. Rolety byly jednobarevné, nevzhledné a sloužily pouze k zatemnění. Pokoj sice zatemnily, ale rozhodně ho nezdobily, právě naopak. Látkové rolety nejsou žádnou novinkou. Látkové rolety se v posledních staly designovou záležitostí a spíše než funkci rolety plní funkci módního doplňku, který dotváří interiér. V současné době je na trhu nepřeberné množství různých materiálů, barev a vzorů, ze kterých si vybere každý. Pokud chcete obléct vaše okna podle posledních trendů, vsaďte na květiny, proužky a puntíky. Při výběru vzoru pak dávejte pozor na velikost vzoru. Pokud budete volit velké vzory, místnost bude vypadat opticky menší. Pokud byste chtěli pokoj opticky rozšířit, volte menší vzory. Chybu neuděláte, pokud zvolíte retro motivy, které se znovu vracejí do módy. Vybírat můžete ze silnějšího i jemnějšího materiálu. Materiály rolet v posledních letech velmi pokročily. Sehnat můžete impregnované rolety z nesavého materiálu, nebo rolety s UV filtry.

Comments are closed.

Search
Navštivte

Chcete bydlet v hlavním městě České republiky v moderním domě? Prodej domů v Praze od developera FINEP by vás mohl zaujmout... prohlédněte si nabídku na www.finep.cz!

Chcete mít originální vchodové dveře? Pak si jistě vyberete z nabídky moderních dveří od českého výrobce a dodavatele PERITO!

Vybíráte nové venkovní dveře do domu? Doporučujeme moderní plastové vchodové dveře od firmy Oknoplastik, které jsou velmi odolné a získáte na ně záruku až 40 let.