Extravagantní kousky koberců

Koberec nemusí být nutně jenom jednobarevná plocha, která pokrývá podlahu místnosti od rohu k rohu. Koberce, hlavně ty kusové, které se používají jako běhouny, může mít mnoho podob. Nejde přitom jenom o barvu, provedení, výšku vlákna, ale taky o tvar nebo vzor. Jestli si chcete dopřát opravdu extravagantní koberečky, zkuste nějaký zvířecí motiv. Je to docela divočina a musí na to být zařízený interiér, ale jestli máte trochu divočiny rádi, určitě vám padnou do oka. Zvířecí motiv ale nutně neznamená, že se musí jednat o pravé zvířecí kůže. To asi není příliš zelené. Prodávají se ale velice zdařilé umělé napodobeniny. Pokud ale máte rádi extravaganci, nemusí být nutně spojená jenom s designem. Kupte si třeba pravý perský koberec. Vzorově jsou u nás zažité, takže není designově ničím netypickým. Většina lidí ovšem má jenom laciné napodobeniny. Pravé perské koberce jsou ručně tkané a jsou unikátní, což je také jasně patrné na ceně. Proto jsou také extravagantní.

Comments are closed.

Search
Navštivte

Chcete bydlet v hlavním městě České republiky v moderním domě? Prodej domů v Praze od developera FINEP by vás mohl zaujmout... prohlédněte si nabídku na www.finep.cz!

Chcete mít originální vchodové dveře? Pak si jistě vyberete z nabídky moderních dveří od českého výrobce a dodavatele PERITO!

Vybíráte nové venkovní dveře do domu? Doporučujeme moderní plastové vchodové dveře od firmy Oknoplastik, které jsou velmi odolné a získáte na ně záruku až 40 let.