Efektní závěsy

Zatímco dříve byly závěsy prvkem ryze účelným, dnes mají mnohem více podob. Nejsou jenom prostředkem, kterým zakryjete okna, aby k vám nekoukali večer zvědaví kolemjdoucí nebo sousedé. V současné době se pořizují závěsy také jako dekorační prvek. Mají totiž velký potenciál zcela proměnit interiér a to nejenom vzorem, ale také zajímavým střídáním průsvitných a plných látek. V současné době závěsy také často nahrazují samotné záclony, a to i díky průsvitným materiálům. Voály, což jsou průsvitné závěsy jsou stále oblíbenější. Je ovšem třeba počítat také s jistou údržbou, vzhledem k tomu, že se v závěsech mají tendence držet nečistoty a prach. Pokud máte závěsy až po zem a máte plovoucí podlahu, mohou se p závěsů držet chuchvalce prachu. Pozor tedy na pravidelné praní. Závěsy můžete efektně svazovat na jednu stranu nebo je nechat volně viset. Lze využít také dekorativní spony na závěsy, kterými se závěs chytne na jedné straně okna.

Comments are closed.

Search
Navštivte

Chcete bydlet v hlavním městě České republiky v moderním domě? Prodej domů v Praze od developera FINEP by vás mohl zaujmout... prohlédněte si nabídku na www.finep.cz!

Chcete mít originální vchodové dveře? Pak si jistě vyberete z nabídky moderních dveří od českého výrobce a dodavatele PERITO!

Vybíráte nové venkovní dveře do domu? Doporučujeme moderní plastové vchodové dveře od firmy Oknoplastik, které jsou velmi odolné a získáte na ně záruku až 40 let.