Dveře nebo otevřený prostor

V některých případech je vhodnější použít namísto klasických dveří jen otevřené průchody. Pakliže máte podobný prostor, například předěl mezi kuchyní a obývacím pokojem, můžete s klidným svědomím použít namísto otevíratelných dveří pouze průchod. Velice efektně pak vypadají průchody, které jsou v horní části do oblouku. Uzavřené dveře je vhodné použít především do prostor, které chcete mít jako soukromé, například u ložnice nebo pracovny, kde by neměly návštěvy mít možnost šmejdit. Uzavřít dveřmi se vyplatí také prostory kvůli vytápění. Jestliže nechcete vytápět příliš mnoho místností, můžete je uzavřít. Zajímavým řešením pak mohou být dveře s částečným prosklením, klidně i z mléčného skla, které mohou přinést trochu světla třeba do tmavých chodeb, které jsou častým jevem ve špatně naprojektovaných starých domech a bytech. Mléčné sklo je neprůhledné, takže zachovává soukromí, ale světlo propouští.

Comments are closed.

Search
Navštivte

Chcete bydlet v hlavním městě České republiky v moderním domě? Prodej domů v Praze od developera FINEP by vás mohl zaujmout... prohlédněte si nabídku na www.finep.cz!

Chcete mít originální vchodové dveře? Pak si jistě vyberete z nabídky moderních dveří od českého výrobce a dodavatele PERITO!

Vybíráte nové venkovní dveře do domu? Doporučujeme moderní plastové vchodové dveře od firmy Oknoplastik, které jsou velmi odolné a získáte na ně záruku až 40 let.