Doplňky a věci do bytu – s mašlí a věnováním

Bydlení se neobejde bez drobností, ať už funkčních nebo čistě dekoračních, které dělají domov domovem. Podobné drobnosti se často stávají oblíbenými tématy na dárky pro nejbližší osoby, i pro známé a vzdálenější přátele. Bytové doplňky se dají rozdělit v podstatě do dvou skupin.

Designové doplňky

Tou první jsou doplňky ryze designové, které slouží čistě pro dekoraci prostoru. Právě takové často volíme třeba jako dárky pro rodiče nebo přátele, když už jsme v úzkých s nápady. Jsou to ony nejrůznější sošky, obrázky na zdi, květiny v pěkných keramických obalech nebo dekorační prvky, jako jsou aromalampy a svíčky. Kdo má podobné dekorace rád, tomu udělají radost. Je ale potřeba správně usoudit, komu takový dárek koupit a komu raději zvolit něco jiného. Někteří totiž považují podobné věci za zbytečné nesmysly.

Praktické věci se zajímavým designem

Druhou skupinu pak tvoří prakticky využitelné doplňky do bytu, které plní svůj účel, ale vypadají přitom jinak a originálně. Skvělým příkladem jsou například designové stojany na víno, vázy nebo lampičky. Muži jsou v ohledu zařizování interiéru a jeho dekorování doplňky o něco skoupější a nepotřebují žádné zvláštní dekorace, proto jim je také často kupují ženy z jejich blízkého okolí. Skvělým dárkem pro bratra tak může být třeba právě zajímavě designová lampa, která prostor ozvláštní. To podobné platí také pro partnery. Bydlí třeba váš partner sám a vy u něj jenom přespáváte a necítíte se tam jako doma? Pak můžete jako dárek pro přítele koupit nějaký obraz na zeď nebo květinu, aby interiér zútulnily.

Dekorace je ovšem vhodné kupovat alespoň částečně odpovídající prostoru, jak je zařízen. Moderní doplňky patří do moderního interiéru, klasické doplňky do klasického nebo rustikálního interiéru.

Comments are closed.

Search
Navštivte

Chcete bydlet v hlavním městě České republiky v moderním domě? Prodej domů v Praze od developera FINEP by vás mohl zaujmout... prohlédněte si nabídku na www.finep.cz!

Chcete mít originální vchodové dveře? Pak si jistě vyberete z nabídky moderních dveří od českého výrobce a dodavatele PERITO!

Vybíráte nové venkovní dveře do domu? Doporučujeme moderní plastové vchodové dveře od firmy Oknoplastik, které jsou velmi odolné a získáte na ně záruku až 40 let.