Dekorace, které si sami složíte

Vyzdobit a dekorovat si byt tak, aby se vám líbil, cítili jste se v něm příjemně a mezi svými věcmi, můžete různými způsoby. Pokud ale patříte mezi kreativní jedince a máta rádi skládání puzzle, měli byste si své snažení, hlavně pokud jde o náročné kousky z množství dílků, nějak zachovat. Puzzle se dají nalepit na speciální podložky, které pak můžete třeba zarámovat a pověsit na zeď jako obraz. Pokud je motiv pěkný a líbí se vám, můžete tak zabít dvě mouchy jednou ranou. Zajímavou alternativu ke klasickým puzzle zarámovaným a pověšeným na zeď ale může být také novější koncept 3D puzzle. To se také složí a jak je jednou složené, můžete s ním opět vyzdobit svůj interiér. Postavit na poličku, skříňku nebo na zem. Záleží samozřejmě na velikost výsledného modelu. Obvykle se jedná o modely budov anebo významných staveb. Svou ložnici tak třeba můžete vyzdobit šikmou věží a obývák Taj Mahalem.

Comments are closed.

Search
Navštivte

Chcete bydlet v hlavním městě České republiky v moderním domě? Prodej domů v Praze od developera FINEP by vás mohl zaujmout... prohlédněte si nabídku na www.finep.cz!

Chcete mít originální vchodové dveře? Pak si jistě vyberete z nabídky moderních dveří od českého výrobce a dodavatele PERITO!

Vybíráte nové venkovní dveře do domu? Doporučujeme moderní plastové vchodové dveře od firmy Oknoplastik, které jsou velmi odolné a získáte na ně záruku až 40 let.