Dámský koutek i v menším bytě

Dámský koutek

Je možné, že celý byt je takový jeden velký dámský koutek. Přece jen si přeje mít každá žena kousek prostoru jen pro sebe. Pokud nemáte dostatečný prostor pro svou vlastní místnost, nebo šatnu, zkuste využít kousek místa například v obývacím pokoji. Najděte si okna, ze kterého je fantastický, nebo aspoň nějaký výhled a začněte pracovat. Fantazii se meze nekladou. Můžete zajít do obchodu a nakoupit dlouhé závěsy, kterými si váš prostor obalíte, tak si vytvoříte soukromí. Dalším krokem je výběr lenošky. Pokud máte okna umístěná více k podlaze, můžete si prostor přizpůsobit tak, že do prostoru pro odpočinek zahrnete i vnitřní parapet, v opačném případě z něj můžete udělat odkládací prostor. Kupte stylovou lampičku a z relaxačního prostoru může být i pracovna a čítárna. Když na vás bude okolní svět příliš náročný, zatáhnete závěs, ulehnete na lenošku a vezmete do ruky dobrou knihu, která vás přenese do jiného světa.

Comments are closed.

Search
Navštivte

Chcete bydlet v hlavním městě České republiky v moderním domě? Prodej domů v Praze od developera FINEP by vás mohl zaujmout... prohlédněte si nabídku na www.finep.cz!

Chcete mít originální vchodové dveře? Pak si jistě vyberete z nabídky moderních dveří od českého výrobce a dodavatele PERITO!

Vybíráte nové venkovní dveře do domu? Doporučujeme moderní plastové vchodové dveře od firmy Oknoplastik, které jsou velmi odolné a získáte na ně záruku až 40 let.